بازاریابی حضوری ، بازاریابی تلفنی و پخش تراکت در سراسر ایران

محل مناسب برای تبلیغات آنلاین


یکی از سوالاتی که همواره صاحبین وب سایت های دارند٬ نحوه جلب توجه بازدیدکنندگان به تبلیغات موجود در سایت و در نتبجه کلیک بیشتر و کسب درآمد بیشتر آنهاست. موضوعی که بطور قطعی درخواست آگهی دهندگان نیز می باشد. چون جلب توجه مشتری به بنر تبلیغاتی ارتباط مستقیمی با فروش و برندینگ دارد.

از موثرترین عوامل جلب توجه بازدیدکنندگان و افزایش کلیک محل نمایش تبلیغات در سایت  می باشد. هنگامیکه بنر های تبلیغاتی در مکان نامناسبی از وب سایت قرار بگیرند، تعداد کلیک های بر روی آن به صورت قابل توجهی کاهش میابد.

وقتی که میخواهید بیشترین بازدید کننده را با بیشترین تعداد کلیک بر روی تبلیغات خود داشته باشید، باید مطمئن شوید که بنر ها در نیمه فوقانی وب سایت نمایش داده شوند. این بدین معناست که تبلیغات شما بهتر است در بخش بالایی صفحه وب سایت نمایش داده شود تا هر فردی که آن را باز میکند بلافاصله با آن مواجه گردد. اگر کاربر مجبور باشد که برای یافتن تبلیغات به پایین صفحه برود، تعداد کلیک ها کاهش چشمگیری خواهد داشت و در نتیجه کلیک های کمتری را دریافت می کنید.

تحقیقات نشان می دهد که بازدیدکنندگان یک صفحه در ۷ ثانیه اول با نگاه به صفحه محتوا را بررسی می کنند. اگر تبلیغ شما در این ۷ ثانیه به چشم بازدیدکننده برسد احتمال کلیک بر روی آن بیشتر می شود. می توان گفت برای کسب درآمد واقعی شما تنها ۷ ثانیه وقت ارتباط با بازدیدکننده خود را دارید. پس بنرها را در مکان های مناسبی از سایت خود قرار دهید.